Gå til innholdet
Hovedkontoret sin funksjon er å støtte generalsekretær i dennes utøvende ansvar for å virkeliggjøre stiftelsens formål og hovedstyrets beslutninger.
dsc_0052
Øverste administrative leder i stiftelsen er generalsekretær Helmuth M. Liessem. 
Helmuth M. Liessem
Generalsekretær
Tlf. 970 66 127
h.liessem@stiftelsencrux.no

Asbjørn Sagstad
Seniorrådgiver
Tlf. 952 17 572
a.sagstad@stiftelsencrux.no

CRUX helse og oppvekst

Maria Meyer Schefte 
Direktør
Tlf. 409 17 559
m.schefte@stiftelsencrux.no

Frode Mosevoll
Seksjonsrådgiver
Tlf. 977 23 311
f.mosevoll@stiftelsencrux.no

Anders Spiten Mathisen
Fagkonsulent
Tlf. 932 28 935
a.s.mathisen@stiftelsencrux.no

CRUX mestring og fellesskap

Ruth Ingrid Ulstein Bøe
Direktør
Tlf. 970 93 788
r.u.boe@stiftelsencrux.no

Gitte Svennevig
Fagutviklingskonsulent
Tlf. 414 36 466
g.svennevig@stiftelsencrux.no

Økonomi og eiendomsavdelingen

Øyvind Hov 
Økonomisjef
Tlf. 404 98 440
o.hov@stiftelsencrux.no

Marte Aasgaard Sandbu 
Controller (permisjon)
Tlf. 900 48 084
m.a.sandbu@stiftelsencrux.no

Kim Rudi Jensen
Controller (vikar)
Tlf. 477 95 250
k.r.jensen@stiftelsencrux.no

Diana Cazacu 

Økonomisekretær
Tlf. 404 98 181
d.cazacu@stiftelsencrux.no

Diana Zverevaite
Økonomikonsulent
Tlf. 989 03 252
d.zverevaite@stiftelsencrux.no

Tara Modalsli
Eiendomsforvalter
Tlf. 901 65 113
t.modalsli@stiftelsencrux.no

HR og kommunikasjon

Arnt-Helge H. Ljoså
HR-leder
Tlf. 988 87 136
ah.ljosa@stiftelsencrux.no

Merete Torp Torjussen 
Kommunikasjonsrådgiver
Tlf. 990 39 129
m.t.torjussen@stiftelsencrux.no

Kvalitetsavdelingen

Marthe Lundby Espenes
Kvalitetsleder
Tlf. 900 38 945
m.l.espenes@stiftelsencrux.no

Ingeborg Fjeldstad Eriksen
Controller (IT)
Tlf. 911 07 272
i.f.eriksen@stiftelsencrux.no

Øyvind Nerheim
Kvalitetsrådgiver
Tlf. 982 66 427
o.nerheim@stiftelsencrux.no







Oppdatert